KRALJ ASKALJIA SE VRACA NA MALE EKRANE.RENOVIRANJE KANDELINE JAZBINE EP-01 Pre 5 месеци 18 komentara 38 YouTube
18 komentara
Dr Kuromicin
Pre 5 месециZnaci braca DALTONI su lizali MUDA kralju askaljia DA SE VRATI DA VRATI GLEDANOST 😀 😀 😀
Kris.h89
Pre 5 месециJebote besim u dupe
Veliki Brat
Pre 5 месециeee besim bre moj brat drugacije je klip kad si tu brat moj
SOMI1389
Pre 5 месециDrago mi je za Besima Bas mi drago sto se vratio
Tika spic
Pre 5 месециkrece gas
Pre 5 месециbravo 👍
Vuković616
Pre 5 месециSamo sam čekao da se Besimče vrati na mala vrata
Dario
Pre 5 месециNije gile za voditelja
antoneta
Pre 5 месециBravoooo vreme je bilo besimce nas 💪💪💪
Stefan Milosevic
Pre 5 месециTo besimee
Bezii
Pre 5 месециBez Besimceta ništa nije isto
Ljubo
Pre 5 месециBesim Tata Igre
Dino Čukaj
Pre 5 месециA ko je snima? svaka čast dulee na ponovno saradnji sa najjačim radnikom kod vas
anes00
Pre 5 месециnajaci i ostaje besim tata
Marko Crnobrnja
Pre 5 месециGile da smanjio pice pre snimanja jedva prica , poveo je puno mucati
cira1
Pre 5 месециE ovo je interessant da gledas bez besima nema nista
ERCOV
Pre 5 месециJa neznam sta koji klinac zovete ovoj šiptara kad je se pokazao ko je i sta je.Izgubicete oleplatnike zbog njega.
Pirke
Pre 5 месециBesim je Tata tj. Babo za sve iz ekipe,htjeli priznati ili ne.
Comments are closed.